אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
10:00
10:30
תחרות שירה
10:30 - 12:00
כאמ"ידי סנטרל: שובו של ג'פאר
עודד כהן ודור לוטן
10:30 - 12:00
11:00
Kuroshitsuji Mysteries take 2
סתיו גיני, ביאטריס ריטנבאנד
11:00 - 12:00
11:30
12:00
קנדו ונגינאטה! - החרב או החנית?
זאב חידקל, דניאל הרשקוביץ, גור נדזבצקי
12:00 - 13:30
קרוספליי-מההתחלה עד הסוף
נעם אסנר, לירון בסטקר
12:00 - 13:00
12:30
13:00
JRPG: מא' ועד ת'
איליה לזבניק, לינה ציגנוב
13:00 - 14:00
13:30
"כיד הדמיון" - מחזמר
Brand Musical
13:30 - 15:30
סרט - Pop in Q
13:30 - 15:00
14:00
בוטל - שיעור יפנית
אדר זקס
14:00 - 15:00
פולקלור יהודי בפוקימון
ענבל מילר, עדי זילכה
14:00 - 15:00
Sound Horizon- נשים ושירים
שרון אלמן, קורל סופר
14:00 - 15:00
14:30
15:00
תדרוך קוספליי שואוקייס
15:00 - 15:30
אמנות יפנית מסורתית
לאה אוצ'יטל
15:00 - 16:00
גיארו - הפרחות היפניות
ג'ורג'י שקד אהרון ונוי פטל
15:00 - 16:00
דוקומונוגטארי
פלומה פרלוב
15:00 - 16:00
15:30
16:00
תדרוך אירוע קוספליי
16:00 - 16:30
דת ופוליטיקה במשחקי Final Fantasy
ליעד בר שלטון
16:00 - 17:00
16:30
17:00
אתה והעולם האחר
אורן רוזנברג ואלמוג צור
17:00 - 18:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Objection! פיניקס רייט נגד קאפקום
רפאל שנקולבסקי וחמוטל פז
19:00 - 20:00
19:30

אולם ראשי

אודיטוריום שוורץ

אשכול 1

אשכול 2

אשכול 3

משחקייה

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
10:00
10:30
תחרות שירה
10:30 - 12:00
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30

אולם ראשי

משחקייה

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
13:30
סרט - Pop in Q
13:30 - 15:00
14:00
14:30

אודיטוריום שוורץ

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
10:30
כאמ"ידי סנטרל: שובו של ג'פאר
עודד כהן ודור לוטן
10:30 - 12:00
11:00
Kuroshitsuji Mysteries take 2
סתיו גיני, ביאטריס ריטנבאנד
11:00 - 12:00
11:30
12:00
קנדו ונגינאטה! - החרב או החנית?
זאב חידקל, דניאל הרשקוביץ, גור נדזבצקי
12:00 - 13:30
קרוספליי-מההתחלה עד הסוף
נעם אסנר, לירון בסטקר
12:00 - 13:00
12:30
13:00
JRPG: מא' ועד ת'
איליה לזבניק, לינה ציגנוב
13:00 - 14:00
13:30
14:00
בוטל - שיעור יפנית
אדר זקס
14:00 - 15:00
פולקלור יהודי בפוקימון
ענבל מילר, עדי זילכה
14:00 - 15:00
Sound Horizon- נשים ושירים
שרון אלמן, קורל סופר
14:00 - 15:00
14:30
15:00
אמנות יפנית מסורתית
לאה אוצ'יטל
15:00 - 16:00
גיארו - הפרחות היפניות
ג'ורג'י שקד אהרון ונוי פטל
15:00 - 16:00
דוקומונוגטארי
פלומה פרלוב
15:00 - 16:00
15:30
16:00
דת ופוליטיקה במשחקי Final Fantasy
ליעד בר שלטון
16:00 - 17:00
16:30
17:00
אתה והעולם האחר
אורן רוזנברג ואלמוג צור
17:00 - 18:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Objection! פיניקס רייט נגד קאפקום
רפאל שנקולבסקי וחמוטל פז
19:00 - 20:00
19:30

אודיטוריום שוורץ

אשכול 1

אשכול 2

אשכול 3

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
13:30
"כיד הדמיון" - מחזמר
Brand Musical
13:30 - 15:30
14:00
14:30
15:00

אולם ראשי

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
10:30
כאמ"ידי סנטרל: שובו של ג'פאר
עודד כהן ודור לוטן
10:30 - 12:00
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

אודיטוריום שוורץ

אולם ראשי אודיטוריום שוורץ אשכול 1 אשכול 2 אשכול 3 משחקייה
12:00
קרוספליי-מההתחלה עד הסוף
נעם אסנר, לירון בסטקר
12:00 - 13:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
תדרוך קוספליי שואוקייס
15:00 - 15:30
15:30
16:00
תדרוך אירוע קוספליי
16:00 - 16:30
16:30
17:00
17:30
18:00

אולם ראשי

אודיטוריום שוורץ

אשכול 2